передзвонити

кошик

Суміжні розміри бюстгальтерів


Коли нам тісно або велике плаття, джинси, ми вирішуємо проблему, просто взявши менший чи більший розмір. Багато хто з нас точно так само надходять з бюстгальтерами. Затісний 80D? Потрібно приміряти 85E! І це дуже серйозна помилка, про яку ми навіть не підозрюємо, вважаючи за краще думати, що у нас просто «нестандартна фігура», на «мою груди бюстгальтерів не шиють». А насправді потрібно просто знати принцип, за яким «рухається» розмір бюстгальтера в більшу або меншу сторону.

Діагональні суміжні розміри – зберігаємо чашку, міняємо пояс

Підводний камінь у виборі розміру криється в повноті чашки. Знаючи, що наша груди має повноту D, ми, погоджуючись приміряти бюстгальтер з більшим чи меншим обсягом пояси, наполягаємо, щоб маркування чашки так і залишалася – D. А між тим, повнота чашки в 70D, 75D, 80D і так далі буде абсолютно різною. І крок збільшення чашки D зі збільшенням розміру поясу становить близько 2 см. 

Тому, якщо ви впевнені в повноті чашки і хочете її зберегти, то її потрібно... змінити. Тобто, якщо вам тісний пояс бюстгальтера 80D, то наступним у черзі на примірку повинен стати розмір не 85D, а 85С, тому що чашка С, при обсязі пояса 85, як раз-таки буде відповідати повноті D при обсязі пояса 80. Тобто, збільшуючи обсягу пояса потрібно зменшити чашечку, а зменшуючи обсягу пояси – збільшити.

Такі розміри бюстгальтера (зберігаємо розмір чашки, але змінюємо розмір пояса), називають діагональними. Тому що в таблиці розмірів, підбираючи відповідний бюстгальтер, ви будете рухатися по діагоналі.


Горизонтальні суміжні розміри – міняємо пояс і чашку

Дуже часто, особливо при першій примірці бюстгальтера незнайомого виробника, нам складно відразу вгадати з розміром – не підходить ні повнота чашки, ні обсяг пояса. По аналогії з одягом, нам хочеться відразу приміряти замість тісної 80ТІ - 85F. Але ми ж пам'ятаємо про секрет чашок? Адже чашка Е при поясі 80 буде менше чашечки Е при обсязі пояса 85. А значить, ми повинні рухатися по розмірній таблиці горизонтально. Ми просто будемо змінювати розмір пояса, а разом з ним буде змінюватися і повнота чашки, при цьому чашка буде зберігати маркування (назва) розміру, наприклад, Е. Тому замість 80ТІ потрібно приміряти 85Е або 75Е.


Вертикальні суміжні розміри – зберігаємо пояс, міняємо чашку

Вибір вірного обсягу пояси – 90% успіху у справі вибору ідеального бюстгальтера. Адже саме пояс забезпечує основну підтримку грудей. Якщо він буде занадто великим, вам весь час доведеться підтягувати бретелі, при цьому груди все одно буде не на місці. 

А якщо занадто малий – то навряд чи ви зможете відчувати себе комфортно. Лінія поясу правильного бюстгальтера завжди повинна йти паралельно підлозі. Перевірити, чи не занадто пояс тісний, можна підклавши під нього пару пальців. Правильний пояс можна відвести від тіла на 3-5 сантиметрів, не відчуваючи при цьому труднощів з диханням. Якщо пояс відтягується далі, значить, він великий і не зможе добре тримати груди.

Отже, якщо ви точно знаєте, який у вас розмір пояса, дві третини справи зроблені. Залишилося підібрати потрібну чашку. Це зробити вже простіше. Знадобиться всього лише рухатися по таблиці розмірів вертикально: зберігаючи пояс і збільшуючи/зменшуючи чашку.

Малий 85C? Пробуємо 85D. Великий? Тоді ваш вибір 85B. Головне, не змінювати правильний для вас об'єм пояса.


Змінити цю мірку (обсяг пояси) можна лише у разі примірки бюстгальтера з іншого матеріалу, і про це вас завжди попередить хороший консультант. Так, якщо пояс еластичний, добре тягнеться, то краще взяти бюстгальтер з об'ємом пояса менше, ніж ви зазвичай берете, щоб, ледь розтягшись через деякий час, він все одно добре тримав груди. Якщо ж пояс тугий і щільний, то можна залишитися в звичних для вас розмірах.


ВІДЕООГЛЯД: Суміжні розміри що це таке?


Ми гладшаємо або худнемо, різні виробники пропонують нам різні розмірні сітки і шиють бюстгальтери з різних матеріалів. Тому часто нам доводиться проводити примірку «як в перший раз». Але, знаючи правило сусідніх розмірів, можна значно скоротити час на примірки і легко підібрати свій ідеальний бюстгальтер, якщо звичний розмір чомусь не підійшов.

Відгуків: 0 / Написати відгукНаписати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре