передзвонити

кошик

Чому ми молодці :)

  • Ми пропонуємо якісне, красиве і зручне нижня білизна для будь-якої фігури, причому не за позахмарними цінами.

  • Ми знаємо дуже багато про розмірних таблицях, в обсягах, повноти, еластичності матеріалів, особливості крою і посадки і способи знімати мірки, що допомагає нам максимально точно визначити ваш розмір навіть по телефону.

  • Ми не соромимося обговорювати делікатні теми і відповідати на каверзні питання, адже щоб бюстгальтер і трусики добре сіли, потрібно знати не тільки розмір, але і враховувати ваші індивідуальні анатомічні особливості.

  • Ми не боїмося самих складних випадків, таких як «мені не підходить жоден бюстгальтер», «на мій розмір у вас точно нічого немає», «мені весь час тисне і натирає», «я була у всіх магазинах, мені нічого не підійшло» та інших. Якщо ви готові пробувати, разом ми знайдемо для вас ідеальне нижню білизну, і ви забудете про проблеми і дискомфорт.

  • Ми не приховуємо від вас «незручних фактів», якщо вважаємо, що обраний вами бюстгальтер вам за якимись параметрами не підходить, то відразу про це скажемо – нам набагато важливіше, щоб ви знайшли те, що потрібно, ніж теперішня продаж.

  • Ми розуміємо, ви ризикуєте, купуючи білизну без попередньої примірки, тому ви завжди можете оформити повернення, за умови, що на виробах немає слідів шкарпетки, і всі бирки і упаковка у повній цілості (крім білого білизни і акційного товару).

  • Ми постійно шукаємо нові моделі і розширюємо асортимент, щоб вашу спідню білизну було не тільки зручним, але також модним і красивим!


І, НАРЕШТІ:

Ми дуже любимо свою роботу, тому що нам подобається допомагати жінкам будь-якого віку і комплекції відчувати себе впевненіше і комфортніше, бути стильними і красивими!

Графік роботи Call-центру

Всі дні | 9:00 - 20:00


По будь-якому питанню вибору моделей, розмірів, придбання, оплати, доставки або просто дізнатися детальніше про нашому магазині ви зможете зателефонувавши нам за телефонами:

(093) 125-37-75
(050) 903-39-43
(097) 080-75-14

 

Контакти

Ще, зв'язатися з нами можна написавши на електронну пошту:

mail(собачка)natamoda.com.ua

Або відправивши повідомлення зі сторінки Контакти.