передзвонити

кошик

 • RU
 • UA
 • Часті Питання (ЧАПИ) по бюстгальтерам

  На цій сторінці зібрані Часті Питання (ЧАПИ) по бюстгальтерам і і відповіді досвідчених брафіттеров на них.

  Валики під руками можуть говорити про те, що у вас неправильно підібрана чашка бюстгальтера — вона мала.

  Вам необхідно підібрати правильний обсяг чашечки і вибирати моделі бюстгальтерів з бічною підкрійної деталлю. Такі бюстик відмінно збирають груди з боків.

  Зверніть увагу на нашому сайті на модель 1196 фірми Lana's.

  Все реально ;)

  Наші менеджери-брафітери під час підбору білизни враховують всі особливості грудей дівчини (розмір, форму, тип). У кожної клієнтки є своя карта, в якій фіксуються всі її дані і зміни фігури. Тому, підбір білизни у нас, найчастіше, набагато якісніше і продуктивніше ніж якщо піти в магазин в своєму місті.

  Якщо груди втратили форму і пружність рекомендуємо звернути увагу на бюстгальтери з ущільненою чашкою. Найчастіше у таких моделей поролончик в чашках досить тонкий щоб не викликати дискомфорт, але при цьому дозволяє сформувати красиву огруглу форму ваших грудей.

  кісточки можуть вилазити або доставляти дискомфорт в декількох ситуаціях:

  • неправильний розмір бюстгальтера-вузький пояс, маленька чашка;
  • Бюстгальтер неправильно надягають. Багато дівчат люблять спочатку застебнути бюстик спереду, а потім перекрутити застібку назад. Але так робити не можна. Через це пояс розтягується, а кісточки деформуються;
  • неправильний догляд-бюстгальтери важливо прати у воді не гаряче 30 градусів і в спеціальному мішечку(кулі).

  це один з наших улюблених питань;)

  у нашому магазині представлено більше 400 моделей бюстгальтерів і з них тільки 48 преміум сегмента (Nessa, Anita). Більше 80 моделей в ціновій категорії до 500 грн. І незалежно від ціни, Всі бюстгальтери відмінної якості. Різниця тільки в матеріалах, а точніше країні їх походження.

  але звичайно ж, у наших дівчат очей намітаний і в першу чергу вони звертають увагу на вишукане мереживо :) і це правильно, адже себе треба балувати ;)))

  асиметрія грудей є у всіх дівчат, але буває, що вона яскравіше виражена. Різниця може коливатися в 1 розмір або навіть більше. У таких ситуаціях обсяг чашечки вибираємо по більшій грудей, а з боку меншої потрібно трохи більше підтягнути бретель. Якщо асиметрія сильно виражена-підкладаємо пуш-ап Вкладиші.

  Приховати різницю допоможуть бюстгальтери спейсери, моделі з еластичним мереживом по верху чашечки-воно добре адаптується під форму.