передзвонити

кошик

 • RU
 • UA
 • Розташування швів на бюстгальтері - це важливо знати

  Вибираючи бюстгальтер, нерідко хто взагалі не звертає увагу на крій чашки бюстгальтера, ставлячи собі за мету вибрати відповідний розмір. Проте, якщо підходити з розумом і критично оцінювати себе в дзеркалі під час покупки нового бюстгальтера, то можна помітити помітну різницю в візуальному ефекті, що досягає завдяки різним кроєм чашок бюстгальтерів. Адже різниця дійсно є: від лекал залежить і сам силует, і необхідна підтримка грудей. Ми розповімо про деякі, особливо популярних видах крою.


  ВІДЕООГЛЯД: АНАТОМІЯ БЮСТГАЛЬТЕРА. ЧАСТИНА 4. ШВИ НА ЧАШКАХ.


  ДІАГОНАЛЬНИЙ ШОВ ЧАШЕЧКИ

  Один з найбільш часто зустрічаються швів - діагональний. Він забезпечує хорошу підтримку грудей, особливо, якщо чашечка продубльована тонким поролоном, а ще трохи зміщує груди до центру, округлюючи її і формуючи витончений силует. Це варто взяти на замітку тим прекрасним дамам, у яких широка улоговинка і вони хотіли б це візуально відкоригувати.

  фото модель бюстгальтера 1030 від Lana's.


  ВЕРТИКАЛЬНИЙ ШОВ ЧАШЕЧКИ

  Вертикальний шов чашечки бюстгальтера зустрічається зазвичай у моделях "балконет" ("Анжеліка").

  За рахунок такого крою забезпечується максимальна підтримка центральній частині грудей і бюст максимально підводиться. Бюстгальтери такого крою зазвичай рекомендуються під декольте або для урочистого виходу. У повсякденному житті вони не завжди доречні, адже зазвичай чашка в них зрізана (не повнорозмірна), і її верхня межа часто проступає під закритою, не декольтированной одягом.

  фото модель від VALMIR.A 1137 в кольорі "Лазур" для великих розмірів.

  ГОРИЗОНТАЛЬНИЙ ШОВ

  Сам по собі він зустрічається досить рідко - найчастіше в парі з вертикальним, утворюючи букву Т такий шов так і називаю, Т-подібний. В принципі, горизонтальний шов рідко є правильної геометричної горизонталлю, скоріше, це діагональний шов, тільки йде під меншим кутом.

  Отже, що ж "робить" горизонтальний шов? Чашечка з таким швом піднімає груди і надає грудей трохи конічну форму.

  На фото - бюстгальтер від фабрики "Ангела" з нашого асортименту. Це модель 843 з м'якою чашкою призначена для великих грудей, хоча горизонтальний шов нерідко зустрічається і на бюстгальтерах невеликого розміру.

  <br>

  КРУГЛИЙ АРОЧНИЙ ШОВ

  Крім діагонального і вертикального шва в бюстгальтерах для великих грудей зустрічається шов круглий, вигнутий, що нагадує арку.

  Такий крій забезпечує хорошу підтримку, адже нижній "півколо" чашки зазвичай дублюється полупоролоном, за рахунок чого груди піднімається і набуває спокусливу округлу форму. У теж час, ця спокусливість і сексуальність не нарочита, як часто буває випадку з вертикальним швом в бюстгальтерах-балконетах.

  Однак, вибираючи бюстгальтер з коловим швом, зверніть увагу на боковинки - місця кріплення чашки до пояса, оптимально, якщо в моделях великого розміру там будуть йти каркаси (кісточки) або вшиті ущільнювачі для фіксації грудях з боків.

  фото модель 1113 від VALMIR.A з арочним швом на чашечці.


  Тому приділіть собі трохи більше часу в примірювальній, купуючи черговий бюстгальтер, поспостерігайте, в чашках якого крою ваша груди виглядає особливо привабливою. Наступного разу вам буде легше зробити вибір, адже ви будете знати свої особливості.

  Відгуків: 0 / Написати відгук  Супутні Товари

  1113 Бюстгальтер великого розміру з широкими бретелями VALMIR.A Сливове вино

  1113 Бюстгальтер великого розміру з широкими бретелями VALMIR.A Сливове вино

  Бюстгальтер з широкими бретелями від латвійського виробника VALMIR.A.Модель пошита з урахуванням побажан..

  810 грн.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре