передзвонити

кошик

Купуємо нижню білизну в Інтернеті - як не розчаруватися

Отже, ви вирішили купити нижню білизну в інтернеті. Вивчили сайт магазину, відгуки, дізналися про способи оплати та доставки, вибрали надійного виробника/марку, знайшли красиву модель бюстьгальтера начебто свого розміру, але довгоочікувана покупка не виправдала очікувань. Чому так сталося? Ми вирішили розібратися детальніше і підготували для вас список АНТИсоветов – чого не потрібно робити, щоб покупка в інтернеті була радістю, а не ставала проблемою.

Округляємо мірки

Не варто округлювати значення своїх мірок ні в більший, ні в менший бік.  83 сантиметри, 87 сантиметрів, а не 85. Називайте консультанту актуальні мірки, не округлюючи. Вам здається, що округливши до 85, ви уникнете багатьох проблем з визначенням розміру, але це не так. Саме ці 2 сантиметри можуть виявитися вирішальними для вашого комфорту і призвести до того, що довгоочікувана покупка не принесе задоволення.  

Вибираємо розмір пояса точно рівний подгрудному обсягу

Якщо ми чинимо так, то дуже скоро бюстгальтер перестає добре тримати груди, особливо, якщо мова йде про повноту чашки більше С. Навіть дуже щільний матеріал пояса під вагою грудей поступово розтягується. Тому, якщо ви хочете, щоб бюстгальтер прослужив довше, слід вибирати обсяг пояса менший, ніж мірка подгрудного обсягу на 2-5 див. 

Міряємо старий бюстгальтер

Щоб визначити розмір вимірюємо не себе, а... бюстгальтер, який давно носимо. І просимо консультанта так само поміряти сантиметром новий бюстгальтер. При цьому забуваємо про те, що старий бюстгальтер вже кілька розтягнувся, - коли ви його купували, він був набагато тугіше (пояс був коротше). Новий бюстгальтер буде мати іншу еластичність, до того ж, він може бути пошитий з іншого матеріалу. Пам'ятайте – новий бюстгальтер ви купуєте для себе, а не для старого бюстгальтера, тому і потрібно міряти себе.


Не звертаємо уваги на особливості матеріалів

Наприклад, бавовняні бюстгальтери менш щільні і розтягуються швидше, ніж пошиті із спеціалізованого білизняного полотна. Крім того, існують бюстгальтери, в яких пояс пошитий з малоэластичного (нетянущегося) матеріалу. Ваш правильний розмір пояса для кожного з них буде різним.


Неправильно змінюємо/зберігаємо  повноту чашки

Повнота чашки (А, B, C, В, D, E і так далі) не буде однаковою у всіх розмірах пояса. Так, 75D і 85, а, тим більше, 95D – це абсолютно різні за обсягом чашки. Тому, якщо вам хочеться збільшити обсяг пояса, але зберегти чашку, чашку слід пропорційно зменшити. Тобто 75D буде точно такий по повноті як 80С. Консультант підкаже, як саме рухатися в розмірній таблиці, щоб не помилитися.


Забуваємо про відмінності в посадці

Рідко на якій жінці все моделі бюстгальтерів сидять добре. Якщо на вас відмінно села модель бюстгальтера з полууплотненной чашкою, це не означає, що купуючи бюстгальтер того ж виробника з м'якою чашкою або покрою балконет, ви отримаєте той же ефект. Справа в індивідуальних анатомічних особливостях – різній формі молочних залоз, їх розташуванні. Професійний консультант завжди відзначить, в яких випадках та чи інша модель сідає краще. Наприклад, якщо у бюстгальтера вузька перемичка між чашками, або її немає зовсім, навряд чи власниці широко посадженій грудей буде в ньому комфортно.

Вважаємо, що ми не змінюємося

Багато хто з нас, запам'ятавши розмір грудей після першої самостійної покупки бюстгальтера, твердо його дотримуються. Але з часом ми змінюємося – худнемо, гладшаємо, змінюється форма грудей. Тому, якщо вам останнім часом стало дуже складно підібрати бюстгальтер, може, справа як раз в тому, що варто заново зняти мірки і звернутися за консультацією.

ВІДЕООГЛЯД: Як правильно визначити розмір бюстгальтера?


Тримаємося за старі звички

Деякий час тому ринок був затоплений турецькими і китайськими бюстгальтерами з дуже товстим прошарком поролону. Зрозуміло, що у власниць пишних грудей вони викликали тільки здивування. Сьогодні є можливість купити бюстгальтер з дуже тонким шаром поролону, який виконує функцію формування силуету і підтримки, але абсолютно не додає об'єму. Але, пам'ятаючи про вироби китайської легкої промисловості, ми продовжуємо  категорично вимагати від консультанта  «тільки без поролону!»

Зрізаємо і втрачаємо бирки

Якщо бюстгальтер на вас відмінно сіл, що вам в ньому зручно, не варто поспішати зрізати внутрішні бирки. Навіть, якщо ви добре знаєте розмір, у різних виробників нерідко розрізняється розмірна сітка. Якщо бірочка вам заважає (подразнює шкіру), зріжте, але обов'язково збережіть її. Це допоможе вам уникнути проблем з визначенням розміру і купівлею бюстгальтера в майбутньому.

Звичайно, дуже багато залежить від магазину, який ви вибираєте, як в інтернеті, так офф-лайн. Професійні консультації і грамотно підібраний розмір - запорука успіху. І, звичайно, не варто соромитися докладно розповідати консультанта про попередніх дослідах примірок і про моделі, які ви віддаєте перевагу носити. Тому що успішна покупка – це завжди результат дружби і співробітництва між продавцем і покупцем.

Ми хочемо, щоб вам було зручно і здорово!

Ваша NATAmoda


Відгуків: 0 / Написати відгукНаписати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре