передзвонити

кошик

Помилки посадки бюстгальтера

Всі бюстгальтери у вашому гардеробі ви носите з комфортом і задоволенням? Можливо одні моделі дійсно сидять на вас відмінно, а якісь викликають дискомфорт? Як зробити вдалу покупку в інтернет-магазині і знайти саме той бюстгальтер, який вам підійде?

Щоб визначитися з правильною посадкою бюстгальтера, слід приділити увагу кожній деталі: застібці, поясу, бретелям, чашках.

Подвійна груди

Одна з найбільш поширених проблем, що виникають із-за неправильного вибору бюстгальтера - "подвійна груди". Знайоме? Коли над лінією чашечки утворюється як би додатковий рельєф. Особливо неприємно, коли цей вигин проступає під одягом.

 

 

Напевно, ви вже зрозуміли - проблема у розмірі чашки. Але ж коли ви міряли бюстгальтер все було нормально! І куплений він зовсім недавно, поправитися ви б не встигли. Що ж сталося?

А просто ви приміряли бюстгальтер стоячи прямо, а потрібно було провести тест на повноту обсягу чашки. Подивіться на фото, як це робить наша модель Надя. Коли ви застібаєте на собі ліфчик, потрібно нахилитися вперед і трохи вниз, щоб груди повністю заповнила чашку. І тоді відразу буде зрозуміло - це ваш обсяг, або потрібно взяти більше.

 

 

І, до речі, не потрібно переживати, якщо в бюстгальтерах одного виробника вам підходить чашка C, а в іншого - D. Це може залежати від крою вироби і фірмових лекал фабрики. Головне, щоб вам було зручно і ви виглядали в новенькому бюстгальтері бездоганно, а що написано на етикетці - справа десята!

Спадає бретелька - що робити?

Бретельки бюстгальтера - додаткова, але НЕ ОСНОВНА підтримка. Основну підтримку забезпечує пояс, але бретелі теж повинні сидіти правильно. Що може бути не так?

- Я затягую, а вони все одно спадають з плеча.

Проблема не в бретельки і ваших вузьких плечах, а в поясі - він занадто вільний, тому бюстгальтер вам не підходить, природно, бретелі будуть спадати.

- Бретелі занадто туго затягнуті, натирають.

Та ж проблема - якщо бретелі доводиться дуже туго затягувати, то з імовірністю 99% причина в тому, що пояс не забезпечує необхідної підтримки.

При примірці бюстгальтера, перевірте, щоб бретелі щільно прилягали до плеча, але не врізалися в нього. Ви повинні могти вільно просунути палець під бретель, щоб її виправити, але при цьому вона не повинна спадати з плеча, навіть при енергійних рухах.

 

 

Пояс бюстгальтера повзе вгору. Що робити?

З цим часто стикаються майже всі. Більш того, багато хто впевнений, що якщо застібка бюстгальтера підповзає вгору до лопаток, то це нормально.

Однак, це значить, що груди не отримує потрібної підтримки (якщо пояс піднімається ззаду, то груди спереду опускається). Зазвичай ми намагаємося вирішити проблему, підтягуючи бретелі по максимуму, але в підсумку лише ускладнюємо ситуацію.

насправді, повзе догори на спині пояс бюстгальтера - результат неправильно підібраного розміру, зокрема, обсягу пояса. Спробуйте надіти бюстгальтер з меншим об'ємом пояса і з великим об'ємом чашки. Не лякайтеся, якщо ви «все життя» носили 75C, приміряйте 70D, ми впевнені, ви відразу помітите різницю!


Пам'ятайте, що нормальне положення пояса – практично паралельний підлозі.


ВІДЕООГЛЯД: Впевнена ти, що носиш правильний бюстгальтер?


Ми розповіли про основні помилки, що допускаються нами, жінками, при купівлі бюстгальтера. Впевнені, тепер ви точно будете знати, як підібрати правильний бюстгальтер!

Відгуків: 0 / Написати відгукСхожі статті

Чому не працюють таблиці?

Чому не працюють таблиці?

Дуже часто жінки, які вперше прийшли у наш інтернет-магазин, просять надіслати їм розмірну таблицю для в..

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре