передзвонити

кошик

  • RU
  • UA
  • Як вибрати бюстгальтер на час вагітності та годування груддю


    Ніхто не отримує стільки безкоштовних і непрошених порад, як молоді мами. Та, напевно, серед них буде рада від літньої далекої родички або «небайдужої» сусідки біля під'їзду про те, що груди на останніх місяцях вагітності і, особливо, під час грудного вигодовування потрібно обв'язати простирадлом «щоб молоко не пропало, ніяких ліфчиків ні в якому разі!». Тільки ось під час вагітності, а тим більше - після пологів груди зазвичай збільшується, причому іноді на кілька розмірів відразу, а значить, зростає її вагу і навантаження на вашу спину. І якщо ви хочете зберегти форму грудей і поберегти хребет (йому і так доведеться нелегко), то надійна підтримка просто необхідна. А правильно підібраний бюстгальтер не тільки не порушить процес годування, але й значно полегшить життя мамі.

    Бюстгальтер для вагітних

    Перші місяці вагітності можна  носити свої звичні бюстгальтери. Але приблизно після першого триместру (у кого-то раніше чи пізніше) груди починає змінюватися в розмірах. Тому,  як тільки вам стало дискомфортно в старому бюстгальтері – вирушайте в магазин. Вагітність і так достатньо стресовий період, щоб терпіти додаткові незручності. На що ж варто звернути увагу, вибираючи бюстгальтер на час вагітності

    Застібка на різні варіанти обсягу.

    Бажано, щоб бюстгальтер мав як мінімум три ряди гачків.  Адже ваше тіло буде продовжувати змінюватися, а еластичність пояса бюстгальтера  -  зменшуватися, тому кілька рядів гачків обов'язкові. 

    Еластична чашка.

    Чашка повинна була еластичною або хоча б мати еластичну (тягнеться) верхню частину, щоб не перетискати молочні залози і злегка розтягуватися по мірі зміни вашого тіла. Але, як тільки груди перестає зручно міститися в чашечку (яким еластичним був матеріал), варто відразу змінити бюстгальтер на модель більшого розміру. 

    Надійний пояс.

    Навіть якщо раніше ви носили бюстгальтери з вузькою основою, настав час вибрати моделі з широким щільним поясом. Тільки вони забезпечать хорошу підтримку для грудей і полегшать навантаження на вашу спину.

    Матеріали.

    Повинні бути максимально м'яким, гіпоалергенними. Ми не закликаємо вас купувати бюстгальтери для вагітних,  зшиті виключно з бавовни, але не полінуйтеся провести в примірювальній більше часу. Не колеться чи мереживо? Не труть чи гумки на бретелях? Якщо широкі бретелі, підшиті вони м'яким трикотажем? 

    Також бажано на цей період відмовитися від моделей пуш-ап і бюстгальтерів занадто  відкритого крою –  груди повинна лежати в чашечці максимально природно. Це запорука вашого комфорту і здоров'я грудей у цей важливий період.

    Бюстгальтер для годування


    Зазвичай після пологів бюст збільшується ще на розмір, порівняно з дородовий об'ємом. Але бюстгальтер, який ви носили під час вагітності, не підійде вам не тільки за це причини.

    У молодої мами кожна секунда на рахунку, тому виробники подбали про зручних моделях бюстгальтерів з відстібними чашечками. Краще мати їх як мінімум три. Одна в пранні, другий на вас, а третій на такий знайомий кожній мамі «всяк випадок». З кількістю розібралися, а як бути з рештою?

    Матеріали.

    Краще всього вибирати моделі з натуральних, м'яких тканин. Або ті, у яких внутрішня частина продубльована бавовною, м'яким трикотажем. Бюстгальтери, пошиті цілком з синтетики, звичайно, дуже красиві, але заважають циркуляції повітря, що може викликати роздратування.

    Посадка  по фігурі.

    Лінія поясу бюстгальтера повинна йти паралельно підлозі, бретелі - не пережимати, але і не спадати, мати регулювання по довжині,  а найбільш виступаюча частина грудей повинна проходитися приблизно посередині між ліктем і плечем.

    Кісточки.

    Звичайно, безкаркасний бюстгальтер краще, коли ви годуєте малюка. Під час грудного вигодовування рекомендують навіть спати в таких бюстгальтерах, особливо, якщо обсяг вашої чашки став більше C. По-перше, це допоможе краще зберегти форму грудей, а по-друге, завдяки гігієнічним вкладок, вам буде набагато комфортніше. 

    Але не варто повністю відмовлятися від бюстгальтера на каркасах (кісточках). Якщо він підібраний за розміром і його крій вам підходить, то кісточки не передавлюють груди, і ніякої шкоди не буде. Тільки ще раз переконайтеся, що кісточки щільно прилягають до подгрудному простору, а не вільно «висять», і не тиснуть на молочні залози або під руками. 

    Якщо ви не впевнені, що готові носити бюстгальтер з кісточками кожен день, використовуйте його для «виходів у світ» – адже молодій мамі так важливо відчути себе красивою жінкою, а не просто постачальником їжі, колискових і заколисування.

    А що стосується рад літніх родичок, можливо, в той час, коли вони ростили своїх дітей, бюстгальтер сам по собі був не дуже зручним предметом одягу, який до тому ж не вміли і соромилися підбирати за розміром. Звичайно, в цьому випадку, «простынка» - була меншим злом. Але сьогодні інші часи – і комфорт може і повинен поєднуватися з красою і турботою про здоров'я, тим більше, якщо це комфорт, краса і здоров'я мами.


    Відгуків: 0 / Написати відгук



    Схожі статті

    Найпрекрасніший момент у житті жінки - день, коли вона стає мамою...

    Найпрекрасніший момент у житті жінки - день, коли вона стає мамою...

    Один з найпрекрасніших моментів у житті жінки - це день, коли вона стає мамою. Народження дитини - велич..

    Написати відгук

    Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
        Погано           Добре