передзвонити

кошик

  • RU
  • UA
  • Як зробити красиву фігуру? Легко, коригуюча білизна вам у цьому допоможе

    Як підібрати коригуючу білизну


    З обкладинок журналів та екранів телевізорів на нас поблажливо поглядають світські красуні з ідеальними фігурами і гладкою шкірою. А чи знаєте ви, що навіть ці красуні носять коригуючу білизну? Так-так, незважаючи на свої, як здається, ідеальні форми! Об'єктив камери жорстокий, і йому недостатньо катувань дієтами і довгих годин тренувань.


    Тому - геть комплекси! Ніхто не заважає зробити фігуру ідеальною, нехай навіть на один вечір, поки тренування в спортзалі і правильне харчування дадуть свої результати. Просто потрібно підібрати правильне коригувальна білизна


    Вибираємо ступінь корекції


    • Слабка

    Соромитеся надіти обтягуючі сукні, переживаєте, що крізь тканину проступить апельсинова скоринка целюліту, так і животик не в ідеальному стані? Тут допоможе білизну зі слабкою корекцією. Напевно, кожна з нас хоч раз носила стягуючі колготки або компресійний трикотаж. Коригувальна білизна зі слабкою утяжкой дає аналогічний ефект.  Так, стягуючі панталони згладять лінію стегон і візуально підтягнутий животик.

     

    • Середня

    Якщо білизна слабкою корекції виготовляється, як правило, з одного матеріалу, то в моделях з середньою утяжкой комбінуються різні по щільності тканини. Завдяки  цього білизна допоможе вирівняти куди більш серйозні «рельєфи», ніж целюліт: «вушка» на стегнах, складки на спині і животі. Як правило, його підбирають під конкретний наряд, враховуючи довжину,  глибину декольте, наявність рукавів основний одягу.


    • Сильна корекція

    При створенні цієї білизни використовуються кісточки,  корсетні пластини та інші жорсткі вставки. Тому  з його допомогою дійсно можна змоделювати фігуру, вирівняти поставу. Але слід максимально уважно поставитися до вибору потрібного розміру, не носити таке білизна кожен день і довше рекомендованого терміну (зазвичай це 4-6 годин).


    А які моделі є?


    Вибір моделі залежить від проблемних зон фігури і вбрання, під який ви збираєтеся надягати коригувальна білизна.


    • Стягуючі  і панталони

    Особливістю стягуючих трусиків є висока посадка або цельнокроений пояс, який чудово вирівнює лінію талії. Якщо потрібно відкоригувати лінію стегон і талії одночасно, вибирайте стягуючі панталони, але зверніть увагу на їх довжину, швидше за все, міні доведеться відкласти в сторону


    • Стягуючий пояс

    Можна придбати в парі з трусиками або окремо. Як правило, він має кісточки і корсетні пластини, які дозволяють ідеально відкоригувати лінію від грудей до стегон. Підберіть стягуючий пояс того ж кольору, що і улюблений бюстгальтер, щоб носити їх в комплекті.



    • Грація і полуграция

    Зазвичай грація поєднує в собі бюстгальтер, пояс і трусики. Оскільки вона цільні, має мінімум швів, то ідеально підходить під сукню фасону «футляр». Зверніть увагу на крій бюстгальтера, а краще відразу приміряйте грацію під сукні, з яким ви збираєтеся її носити, щоб перевірити, чи не визирає білизна з декольте і загальну посадку по фігурі. Крім того, випускаються ще й полуграции (без ліфа) – тут можна сміливіше експериментувати з вирізами нарядів, комбінуючи полуграцию з перевіреними бюстгальтерами.




    Що стосується кольору, то, якщо ви не плануєте купувати кілька комплектів, зупиніться на тілесному, світло-бежевому. Цей колір – універсальна і підійде практично під будь-який наряд.  


    Краса без небезпеки для здоров'я


    Звичайно, сучасне коригувальна білизна не можна навіть порівнювати  з корсетами вікторіанської епохи, відверто небезпечними для здоров'я. Але все ж воно, як і вечірній макіяж, не розрахований на цілодобову і щоденну експлуатацію, повинно бути доречним і правильно підібраним. Щоб звести ризик для здоров'я до нуля, просто пам'ятайте про таких рекомендаціях:


    • Вибирайте білизна ТОЧНО за розміром. Вважається, що  коригувальна білизна може «забрати» один розмір. Але вибирати білизна на розмір менше, щоб прибрати два розміру  – нерозумно. Це небезпечно для здоров'я, до того ж все одно не призведе до бажаних результатів.


    • Уникайте коригуючого білизни під час вагітності та порадьтеся з лікарем перед покупкою білизни з високим рівнем корекції, якщо у вас є проблеми з судинами і серцем.


    • Не надягайте білизна відразу на тривалий термін. Надіньте спочатку на годину-дві, дайте тілу звикнути, відчуйте, чи комфортно вам. Поступово термін носіння можна збільшувати. Але у випадку з білизною сильної фіксації, тривалість не повинна перевищувати шести годин.


    • Вибирайте моделі, де внутрішня частина продубльована натуральною тканиною, має бавовняні вставки – від цього залежить ваш комфорт і відсутність подразнень на особливо ніжних ділянках шкіри.


    • Не нехтуйте порадами консультанта в магазині, не соромтеся вибирати довго і ретельно, адже мова йде не тільки про красу, але й, насамперед, про ваше здоров'я, в таких питаннях поспіх тільки шкодить. І, звичайно, уважно прочитайте вкладиші-інструкції до білизні.


    Любіть себе і балуйте прогулянками на свіжому повітрі, правильний їжею (до речі, іноді при поганому настрої, шматочок шоколаду – дуже навіть правильна їжа), і не соромтеся свого тіла - ви з ним партнери, друзі, а не вороги. А правильне коригувальна білизна – ваш надійний помічник в цій дружбі.


    Відгуків: 0 / Написати відгук



    Написати відгук

    Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
        Погано           Добре