передзвонити

кошик

  • RU
  • UA
  • Чорний і білий – універсальний стильний рецепт або пастка

    Чорний низ, білий верх, маленьке чорне плаття білий світшот – зазвичай ці речі нам пропонують модні журнали як ті, які завжди актуальні. Чи завжди? І як бути, якщо маленьке чорне плаття-футляр вам зовсім не йде, а білий світшот робить вас на десять років старше і изможденней? Може, взагалі відмовитися від чорного і білого? Не поспішайте. Адже, як і у всьому, що пов'язано зі стилем, секрет криється в деталях.

    Міфи про чорному кольорі

    Чорний колір стрункий

    Вас стрункий силует, а не колір сам по собі. Просто чорний колір, на відміну від світлих тонів, окреслює цей силует дуже чітко, тому потрібно бути обережним. Наприклад, якщо ви вибрали облягаюче трикотажне плаття чорного кольору, то воно максимально підкреслить всі вигини і опуклості, навіть ті, які ви підкреслювати не хочете. І замість того, щоб «схуднути» з допомогою чорного кольору, ви досягнете прямо протилежного ефекту. Але цей мінус легко перетворюється в плюс - ви можете «намалювати» з допомогою чорного потрібний вам силует, використовуючи, наприклад, щільні тканини, які добре тримають форму.


    Маленьке чорне плаття обов'язково має бути у всіх!

    Напевно, багато хто б здивувалися, якби побачили, яким спочатку було маленьке чорне плаття від Коко Шанель. Воно мало прямий не приталений силует, довжину нижче коліна і довгі рукави. Це багато пізніше плаття перетворилося в «підступний» футляр, жорстокий до недоліків фігури. Тому, незалежно від того, що демонструють на подіумах, ваше маленьке чорне плаття може і має бути найбільш підходящого для вас фасону і довжини і відтінку. А якщо ви категорично проти чорного, то е маленьке чорне плаття легко може бути темно-синім, темно-фіолетовий, темно-зеленим або бордовим.


    Чорний старить

    Розташований близько до обличчя чисто-чорний колір дійсно може зробити риси обличчя різкіше, що не завжди на користь. Як і те, що на тлі чорного ваша шкіра може виглядати дуже блідо, а риси обличчя «губляться». Що ж робити? Просто не носите чорний в обличчя! Це може бути просто декольте або декольте + прикраса, «подсвечивающее» ваше обличчя, або шарф, наприклад, блакитного кольору, комірець, одним словом, будь-яка деталь, яка візуально видалить чорний від особи.


    Міфи про білому кольорі

    Білий повнить

    Повнить не кольори, а силует. Білий візуально не окреслює такого чіткого силуету, як чорний, але це теж можна перетворити на плюс. Наприклад,  біла кокетка на спідниці візуально збільшить стегна, зрівноваживши пишні груди і непропорційно маленький «низ». Тобто, білий можна використовувати там, де ви хочете «розмити» ефект. 

    Білий йде тільки брюнеткам

    Так, кипінно-білий, як і чисто чорний колір, йде тільки жінкам кольоротипу Зима з яскравим контрастним зовнішністю. У нашому географічному регіоні їх не так багато, тому, якщо вам не подобається, який відтінок приймає ваша шкіра, коли ви одягаєте білий, то відсуньте білий від особи (з допомогою шарфика, наприклад). І використовуйте відтінки. У білого кольору їх більше сотні: шампань, екрю, вершки, айворі, сіро-білий, топлене і звичайне молоко і безліч інших.


    Білий старить

    Як на тлі білого снігу, на тлі білого кольору одягу стають помітнішими вади шкіри, як і ознаки старіння. Але мова йде про класичному кипінно-білому кольорі, а не про його відтінках. І, між іншим, це властивість білого всі «підкреслювати» створює ще одна перевага – при правильно обраному відтінку білого кольору вашого обличчя, навпаки, буде виглядати  яскравіше, а макіяжу потрібно менше, ніж зазвичай. Чим ніжніше колір вашої шкіри, ніж акварельнее, тонше риси вашого обличчя, тим більш тьмяний відтінок білого ви повинні використовувати, що, до речі кажучи, набагато практичніше, ніж використовувати в одязі чисто-білий колір.

    Вся сіль у відтінках

    Строго кажучи, чорний і білий взагалі не є кольорами. Чорний – це поєднання всіх кольорів одночасно, а білий – їх повна відсутність. Тому і чорний, і білий – універсальна база «розчинник». Вони можуть примусити інші кольори сяяла яскравіше або навпаки «приглушити» тон ансамблю. Відмовлятися від них ні в якому разі не слід. Просто дуже важливо вибрати СВОЇ чорні і білі відтінки. 

    І білий, і чорний можуть бути теплим і м'яким, яскравим і приглушеним. Вибираючи тони, орієнтуйтеся на колір вашої шкіри. Якщо вона має теплий тон, персиковий відтінок, то ваш вибір –  білий колір, в який додали крапельку оранжевого або жовтого. Це колір топленого молока, вершків, пудри, екрю, шампань та інші. Ваш чорний буде мати коричневий відтінок, колір родючого ґрунту.

    Якщо у вас холодний тон шкіри, алебастрова або прозора блідість, рожевий рум'янець, а веснянки мають сіруватий відтінок, то ваш варіант – припыленные білі відтінки, білий з відливом в блакитний (льодисті білий), айворі, льон і так далі. Ваш чорний - з краплею льоду, сірого кольору або з синім відтінком. Наприклад, колір чорного перцю, морозний чорний та інші. 

    У кожної з нас - власний класичний білий і чорний. Тому експериментуйте, але, на всяк випадок, не поспішайте наближати чорний і білий до лиця і не забувайте про їх магічний вплив на сприйняття силуету - очерчивайте чорним те, що хочете підкреслити, і «размывайте» білим те, до чого не хочете приковувати погляд.


    Відгуків: 0 / Написати відгук



    Написати відгук

    Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
        Погано           Добре